Tayna dhe Mozzik kanë gati `Megahit-in´, zbulohet titulli i këngës

Tayna dhe Mozzik kanë gati `Megahit-in´, zbulohet titulli i këngës
Tash esht Koha

Reperi i njohur Mozzik dhe Tayna kanë ngjallur prej kohësh dyshime tek fansat e tyre për një projekt muzikor, i cili do e bënte bashkë dyshen edhe në skenë.

Së fundmi ka qenë Mozzik ai i cili ka konfirmuar këtë lajm me anë të një postimi në llogarinë e tij në ‘Instagram’.

“E nënshkruajtëm tek noteri që domethënë hit e megahit. Tayna ft. Mozzik- Edhe ti. Së shpejti”, ka shkruar artisti krah fotove ku shfaqet në studio muzikore së bashku me Taynën.

Me siguri pas këtij lajmi ndjekësit e dyshes janë duke pritur me padurim materialin i cili ka bërë bashkë dy nga artistët më të pëlqyer të momentit.

Tash esht Koha
TAGS