Tayna e pamëshirshme në ‘freestyle’, “Idollin ton e kom ‘DM’ po ma lun faraonin”

Tayna e pamëshirshme në ‘freestyle’, “Idollin ton e kom ‘DM’ po ma lun faraonin”
19:40 | 16 Nentor 2019

Pas ‘Sicko’, Tayna ka publikuar një ‘freestyle’ ashtu si i ka hije asaj.

Tayna para disa minutave lëshoi një ‘Freestyle’ në Youtube ku si çdo herë mahnitë me lojën e fjalëve dhe edhe tregon pse konsiderohet si ‘mami’ i repit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Me ‘beat’ nga Lytton Scott dhe producent Cricketin, ‘freestyle’ pritet të arrijë një sukses të madh pas rimave ‘spec’ që reperja nga Prizreni ka përdorur.

Kujtojmë se Tayna dhe Mozzik kishin paralajmëruar një duet dhe ndoshta kjo është vetëm një paralajmërim se çfarë mund të presim nga një bashkëpunim tyre. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS