Tayna falënderon 1 milion ndjekësit në Instagram me këtë video

Tayna falënderon 1 milion ndjekësit në Instagram me këtë video
20:20 | 16 Tetor 2019

Tayna ka arritur 1 milion ndjekës në Instagram.

Reperja Tayna po vazhdon të jetë një ndër emrat e estradës e cila po pëlqehet nga publiku, shkruan lajmi.net.

Që nga fillimet e para të karrierës ka qenë shumë e dashur për ta e edhe sot vazhdon me të njëjtin ritëm.

Së fundmi ajo ma arritur 1 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe ata i ka falënderuar me një video ku bën lëvizje provokative e veshur shkurt./Lajmi.net/

TAGS