Tayna i gëzohet këtij suksesi të këngës “Columbiana”

Tayna i gëzohet këtij suksesi të këngës “Columbiana”
Tash esht Koha

Bashkëpunimi i Taynës me Don Phenom ka arritur një sukses të ri.

Tayna përmes rrjeteve sociale, ka treguar se projekti “Columbiana” ka shënuar edhe një sukses, shkruan lajmi.net.

Kënga e publikuar gjatë vitit të kaluar, ka marrë 40 milionë klikime në kanalin YouTube, e ky fakt e ka gëzuar rep-artisten.

Për ndryshe, Tayna aktualisht po shijon suksesin e këngës “Kce” dhe është shumë aktive me mbrëmje muzikore, por nuk e ka ndalur punën për projektet e reja. /Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS