Tayna në pushime, shoqërohet nga ‘dashuritë’ e saj

Tayna në pushime, shoqërohet nga ‘dashuritë’ e saj

Tayna, është një prej rep-artisteve e cila po vazhdon të ketë sukses me muzikë, shkruan lajmi.net.

Ajo, përkundër angazhimeve të shumta ka gjetur kohë edhe për psuhime dhe nga atje ka postuar foto ku shihet se po shoqërohet nga prindërit e saj.

Por reperja ani pse ka shkuar në pushime duket se nuk mund të rri pa punuar dhe sipas Prive në Budva të Malit të Zi po i bën edhe xhirimet e klipit./Lajmi.net/

TAGS