Tayna pozon joshëse në bikini, thotë se është ëndrra e çdo vjehrre

Tayna pozon joshëse në bikini, thotë se është ëndrra e çdo vjehrre
Tash esht Koha
9:34 | 12 Shtator 2019

Foto: Instagram

Tayna ka pozuar joshëse në bikini.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, i ka publikuar dy foto të reja në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në fotot e postuara ajo është shfaqur joshëse në bikini dhe ka marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj, mirëpo ka qenë edhe mbishkrimi i fotos që ka rënë në sy.

“Endrra e cdo vjehrre?”, ka shkruar ajo.

Reperja e ka pasur verën e ngarkuar me punë andaj nuk ka pasur se si të mungoj edhe një pushim si ky./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS