Tayna pozon me bikini tanga: Më në fund disa ditë pushim

Tayna pozon me bikini tanga: Më në fund disa ditë pushim
19:56 | 12 Qershor 2019

Tayna ka pozuar me bikini tanga nga pushimet.

Reperja Tayna aktualisht ndodhet në pushime, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur Budvën e Malit të Zi për t’i kaluar disa ditë relaksuese dhe atje po e shoqërojnë prindërit e saj.

Por reperja ani pse ka shkuar në pushime duket se nuk mund të rri pa punuar dhe sipas Prive në Budva të Malit të Zi po i bën edhe xhirimet e klipit.

Nga atje Tayna ka publikuar foto në të cilat duket tejet seksi me bikinit tanga.

“Mora disa ditë pushim, më në fund”, ka shkruar ajo pranë fotografive./Lajmi.net/

TAGS