Tayna: Spo ta msheli por po ta qeli

Tayna: Spo ta msheli por po ta qeli
17:51 | 9 Nentor 2019

Tayna ka bërë bujë me shkrimin e fundit në postimin e bërë.

Kujtojmë se vite më parë në internet ishte bërë virale një video që edhe sot vazhdon të komentohet, një bisedë e hedhur në internet nga një bisedë intime mes një vajze dhe burri, shkruan lajmi.net.

E Tayna ka përdorur disa fjalë nga ajo video në postin e fundit.

Në një foto të publikuar nga reperja, shohim këngëtaren e veshur tejet elegante teksa si mbishkrim kishte lënë pikërisht shprehjen “Jo valla spo ta msheli, po po ta qeli”. /Lajmi.net/

TAGS