“Të dua për atë që jam pranë teje”/ Eni Çobani romantike krah bashkëshortit

“Të dua për atë që jam pranë teje”/ Eni Çobani romantike krah bashkëshortit
Tash esht Koha

Eni Çobani është një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar. Çdo të diel ajo me formatin e saj është shndërruar tashmë në një fenomen televiziv. Gjithnjë në krye të detyrës, juristja rrallë zgjedh të postojë rreth jetës private. Por duket se për ditëlindjen e bashkëshortit të saj, Eni ka nxjerr në pah anën e saj romantike.

“Të dua, jo për atë që je, por për atë që jam unë kur jam me ty.Edhe me gjithe te mirat e kesaj bote Ave.Per mua je jo vetem bashkeshort por mbi te gjitha shoku i jetes dhe babai i perkryer i Aldit tone @aveshehu”, ka shkruar ajo përkrah fotos me bashkëshortin.

Tash esht Koha
TAGS