Të gjithë le ta dinë S4MM po vjen

Të gjithë le ta dinë S4MM po vjen
17:56 | 21 Tetor 2019

S4MM së shpejti bën rikthimin.

S4MM javët e fundit i ka shfrytëzuar për pushime, ku mbushi bateritë para një periudhe të ngjeshur për të, shkruan lajmi.net.

E duket se reperi nga Tetova është gati të ‘shpërthej’, pasi ai pak minuta më parë ka publikuar një shkrim në Instastory ku thotë ‘Ju të gjithë duhet ta dini se kush po vjen” dhe la një ‘emoji’ të uraganit.

Kujtojmë se tre muaj më parë S4MM erdhi në bashkëpunim me Nushin dhe prezantuan këngën ‘So përnime’ që tani numëron gjysmë milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/

TAGS