Të gjithë në këmbë për Labin në Ferizaj

Të gjithë në këmbë për Labin në Ferizaj
Tash esht Koha

Të gjithë janë çuar në këmbë duke brohoritur për Labinot Tahirin.

Këngëtari Labinot Tahiri ka performuar në njërin prej klubeve të natës në qytetin e Ferizajt dhe është pritur mjaft mirë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e tij në Instagram e ka bërë një postim tek i cili dëgjohen të pranishmit duke brohoritur për të.

Labi pranë postimit ka zgjedhur dias fjalë falënderuese për fansat e tij të shumtë dhe ka treguar po ashtu se si ndihet kur është me mikrofon në dorë para publikut.

“Pa dyshim se është ndjenjë e mirë dhe e pa harruar kur shumë njerëz thrrasin emrin tim. Dua të ju kujtoj të gjithëve se për të më kuptuar se si ndjehem kur jam në skenë ka pak njerëz. Ndjejë një energji që dua tua dhuroj çdo urim nga zemra për jetën tuaj”, a shkruar Labi./Lajmi.net/ 

Tash esht Koha
TAGS