Teuta Krasniqi u dedikon fjalë zemre personave më të dashur për të

Teuta Krasniqi u dedikon fjalë zemre personave më të dashur për të

Teuta Krasniqi ka publikuar një fotografi të bashkëshortit bashkë me vajzat.

Teuta Krasniqi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaq Adonisin, Tarën dhe Kaian, shkruan lajmi.net.

Teksa po festonin ditëlindjen e Tarës, ata shkrepën një fotografi bashkë, ku duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

“Ju dua me krejt shpirtin”, ka shkruar Teuta mbi fotografi.

Për ndryshe, Teuta Krasniqi është shumë aktive me projekte të ndryshme në profesionin e aktrimit. /Lajmi.net/

TAGS