Teuta Krasniqi zgjedh mes Dardan Gashit dhe Donat Qosjes

Teuta Krasniqi zgjedh mes Dardan Gashit dhe Donat Qosjes
14:28 | 24 Nentor 2019

Teuta Krasniqi ka zgjedhur mes dy kolegëve aktorë.

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, ishte pjesë e emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Në rubrikën “Kë zgjedh” ajo u është përgjigjur disa pyetjeve ku ishte e ‘detyruar’ të zgjedh mes emrave të njohur të ekranit e kolegëve të saj aktorë.

Teutës iu vunë përballë Dardan Gashi e Donat Qosja dhe për ta parë se cilin prej tyre zgjodhi ndiqeni intervistën në vazhdim./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS