Thanë se është shtatzënë, ja sa fëmijë dëshirojnë të kenë Ledri Vula dhe Sara

Thanë se është shtatzënë, ja sa fëmijë dëshirojnë të kenë Ledri Vula dhe Sara

Dyshja Ledri Vula dhe Sara, kaluan disa ditë pushimi në ishujt Maldive disa ditë më parë. Partnerja e Ledrit postoi disa foto nga pushimet, foto nga të cilat dhe u aludua se është shtatëzënë, pasi barku I saj dukej pak i fryrë.

Pak ditë më pas Sara sqaroi se barku i është fryrë prej ushqimit. Edhe sot ajo tregoi edhe një herë që nuk është shtatzënë, por nuk e fshehu dëshirën që në të ardhmen të ketë fëmijë me Ledrin.

Në një “ mini-intervistë” me ndjekësit e saj në InstaStory, Sara ka sqaruar njëherë e mirë se nuk është shtatzënë.

Për më tepër, ajo ka treguar sa fëmijë dëshiron të ketë në të ardhmen, dëshirë të cilën me siguri e ndan edhe Ledri.

“Nëse do bësh burrë, sa fëmijë do i bëni”- i shkruan një ndjekës.

“Ishalla bëjmë burrë”- ia kthen Sara me humor, duke zbuluar se dëshiron të ketë 4 fëmijë.

TAGS