The Weekend i bën diss Drake në këngën e re “Price on my head”

Nav ka lansuar albumin e ri “Bad Habits” i cii menjëherë rrëmbeu vëmendjen e publikut.

Aty ka bashkëpunime me Meek Mill, Young Thug, Gunna dhe The Weeknd.

Por, ky i fundit që është në album dhe në një prej këngëve besohet se i bëri diss Drake.

The Weekend më parë po ashtu i ka bërë diss Drake në këngën e tij “Lost in the Fire” duke thumbuar reperin kanadez për djalin qëe ka jashtë martese.

The Weekend aktualisht po punon në albumin e tij të ri të cilit i është referuar si “Chapter 6”. /Telegrafi/

TAGS