Throgan Hazard po transferohet te rivali më i madh i Chelseas

Throgan Hazard po transferohet te rivali më i madh i Chelseas

Throgan Hazard po rikthehet në Premierligë.

Ish-ylli i Chelseas, që aktualisht luan te Borussia Monchengladbach, Throgan Hazard po rikthehet në Premierligë.

Ylli belg po shkëlqen në Bundesligë, ndërsa Arsenal dhe Liverpool i duan shërbimet e tij.

Për ta transferuar Throgan Hazardin, dy skuadrat nga Premierliga duhet të paguajnë 40 milionë euro.

Borussia Monchengladbach nuk heq dorë nga belgu, andaj Arsenal dhe Liverpool duhet ta paguajnë klazuolën e tij. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS