Tjetër lajm ‘tronditës’ nga Pallati Mbretëror/ Mbesa e Princeshë Dianës fejohet me milionerin 60-vjeçar

Tjetër lajm ‘tronditës’ nga Pallati Mbretëror/ Mbesa e Princeshë Dianës fejohet me milionerin 60-vjeçar

Pasi Pallati Mbretëror është tronditur nga Harry dhe Meghan, një tjetër lajm është shndërruar në kryefjalën e mediave angleze. Mbesa e Princeshës Diana, Kitty Spencer, 29 vjeç dhe i dashuri Michael Lewis, 60 vjeç, po përgatisin dasmën e tyre. Leëis ia i propozoi Spencer-it në dhjetor. Një burim i afërt me Spencer i tha DailyMail.com, “Michael i propozoi Kitty para Krishtlindjes. Ajo ka qenë në Cape Town për pushime dhe i tha nënës së saj dhe pjesës tjetër të familjes. Michael është i dashur nga të gjithë ata. Përkundër pasurisë së tij, ai është shumë i përulur dhe i ulët.”

Majin e kaluar, Kitty dhe Michael konfirmuan romancën e tyre duke mbajtur duar në NYC, nëntë muaj pasi ata filluan të flasin thashethemet për takime. Kitty është një modele dhe vajza më e madhe e vëllait të Di, Charles Spencer.

Michael, i cili është pesë vjet më i vjetër se babai i Kitty, është pronar i zinxhirit të modës Whistles dhe ka një vlerë prej rreth 100 milion dollarë, sipas DailyMail.com.

Në maj të vitit 2019, ajo i tha të njëjtit dyqan që nuk ndjeu “ndonjë nxitim” për të pasur një familje. Ajo shtoi, “Unë mund ta shoh veten time duke pasur fëmijë në një moment, por jam vetëm në të 20-tat. Unë kam miq të moshës sime që kanë fëmijë dhe ata janë të tillë, kështu që janë të ëmbël, por mendoj se të gjithë duhet të bëjnë gjëra në kohën e tyre. “

TAGS