TNS befason Feronikelin

TNS befason Feronikelin
22:12 | 16 Korrik 2019

TNS ka kaluar në epërsi në ‘Fadil Vokrri’ kundër Feronikelit.

Është shënuar goli i parë në ndeshjen mes Feronikelit dhe TNS.

Skuadra nga Uellsi, po avancon 0-1 me golin e shënuar nga Dean Ebbe, shkruan lajmi.net.

Ky rezultat, e dërgon TNS në raundin e dytë kualifikues, pasi ndeshja e parë në Uells ka përfunduar 2:2./Lajmi.net/

TAGS