Todibo refuzon Milanin

Todibo refuzon Milanin
23:01 | 20 Dhjetor 2019

Jean Clair Todibo thuhet të ketë refuzuar skuadrën e Milan.

Mbrjotësi francez i Barcelonës është kërkuar nga Milan, por duket se lojtari ka plane të tjera për të ardhmen e tij.

Raportime nga Spanja thonë se mbrojtësi Todibo ka refuzuar mundësinë që t’i bashkohet Milanit, transmeton lajmi.net.

Në garë për lojtarin janë edhe skuadra e Manchester United, si dhe Monaco nga Ligue 1.

Milan shpresonte ta merrte lojtarin në formë huazimi, me obligim blerjeje në janar.

Mbetet të shihet se ku do të jetë e ardhmja e lojtarit, pasi ai nuk ka qenë pjesë e Valverde së fundmi. /Lajmi.net/

TAGS