Tragjedi në Shkup, ndërron jetë foshnja tri javëshe

Tragjedi në Shkup, ndërron jetë foshnja tri javëshe

Tragjedi e madhe ka ndodhur në një shtëpi në rrugën “Bërsjaçka Buna” në Shkup. Policia njofton se të enjten në ora 9 e 30 minuta, nëna me iniciale A.S. është zgjuar nga gjumi dhe e ka vërejtur foshnjën e vetë tri javëshe pa shenja jete.

Rastin e ka paraqitur vetë nënan në polici, rreth orës 10 e 17 minuta. Me urdhër të Prokurorit public, trupi i pajetë i bebes tre javore është dorzuar për obduksion.