Travis Scott lanson linjën e re të atleteve

Travis Scott lanson linjën e re të atleteve
23:40 | 12 Tetor 2019

Travis Scott në bashkëpunim me ‘Jordan Air’ nxorën në shitje atletet e reja.

Travis Scott është emër shumë i njohur për publikun mbarë botën, si për muzikë ashtu edhe për lidhjen me Kylie Jenner, shkruan lajmi.net.

Reperi përveç muzikës është i angazhuar edhe me lansimin e atleteve, së fundmi ai ka bashkëpunuar me markën e njohur ‘Jordan air’ për të nxjerrë në shitje linjën e re të atleteve.

Çmimi i atleteve shkon nga 500 dollarë dhe prek shifrat e 1000 dollarëve. /Lajmi.net/

Yellow Travis Scott Air Jordan 6! ??

Gepostet von Basketball Forever am Samstag, 12. Oktober 2019

TAGS