Trim Jetullahu dhe Fatima Ymeri sjellin projektin “Amore”

Trim Jetullahu dhe Fatima Ymeri sjellin projektin “Amore”
Tash esht Koha
18:47 | 22 Nentor 2019

Foto: Sc/ YouTube

Trim Jetullahu ka publikuar duetin e ri.

Trim Jetullahu, ashtu siç i kishte paralajmëruar fansat, publikoi projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “Amore”, ndërsa e solli në bashkëpunim me Fatima Ymeirn, e të shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin u kujdes Edlir Begolli dhe Trim Jetullahu, muzikën e bëri Edlir Begolli, mix/masterin Alandy, ndërsa videoklipin e realizoi Pro Video.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën “Amore”, kënduar nga Fatima dhe Trimi. /Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS