Trim Jetullahu publikon me videoklip këngën “Baby”

Trim Jetullahu publikon me videoklip këngën “Baby”

Trim Jetullahu sapo solli projektin e ri muzikor.

Trim Jetullahu sapo ka publikuar projektin e ri me titull “Baby”, të cilin e solli të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe melodinë e këngës u kujdes vetë këngëtari, ndërsa videoklipin e punoi “RD Photography”.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri me titull “Baby”, nga Trim Jetullahu. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS