Trim Jetullahu sjell këngën “Sonte”

Trim Jetullahu sjell këngën “Sonte”

14:16 |

Trim Jetullahu sapo ka publikuar këngën e re.

Trim Jetullahu ka publikuar këngën “Sonte”, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe melodinë e kësaj kënge u kujdes vetë Trimi, ndërsa mix/masterin e bëri Bergin Dema dhe Nome.

I ngjajshëm

Më poshtë mund ta dëgjoni “Sonte”, kënga më e re nga Trim Jetullahu, të cilën e sjell plot ritëm. /Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

14:24 |

TAGS