”Trondiet PSG”/ Tre lojtarë me COVID, mes tyre edhe Neymar dhe Di Maria pozitivë

”Trondiet PSG”/ Tre lojtarë me COVID, mes tyre edhe Neymar dhe Di Maria pozitivë

Neymar, Di Maria dhe Leandro Paredes janë tre lojtarët që kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.Të tre lojtarët sipas ‘L’Equipe’ pushuan në ishullin spanjoll të Ibizës dhe pas kthimit në Paris janë infektuar.Por ndërkohë teksa ata janë vetkarantinuar, lojtarët e tjerë dhe stafi do të testohen të gjithë për të verifikuar nëse ka të tjerë ose jo.

TAGS