Tronditet Real Madrid, lojtari i tyre del pozitiv me koronavirus

Tronditet Real Madrid, lojtari i tyre del pozitiv me koronavirus

Martin Odegaard ka dalë pozitiv me koronavirus në testet e fundit që i ka bërë klubi.

Norvegjezi ka rezultuar pozitiv pas ndeshjes me ish skuadrën e tij ku ishte si huazim, Real Sociedad në La Liga.

Lojtarët tjerë janë testuar përsëri dhe janë në pritje të rezultateve.

Odegaard do të izolohet dhe nuk do të jetë në gjendje të ndihmoj skuadrën kundër Real Betisit të shtunën.

Nëse gjatë ditës së nesërme pjesa tjetër del negativ, atëherë Reali do të jetë në gjendje të vazhdoj stërvitjet. /IndeksOnline/