Tuna në pushime por mendjen e ka diku tjetër

Tuna në pushime por mendjen e ka diku tjetër
Tash esht Koha
20:20 | 7 Shtator 2019

Tuna ka disa ditë që është duke pushuar në Afrikë.

Tuna javën që shkoi e kishte kaluar duke u relaksuar në Afrikë bashkë me një mikeshë të sajë dhe në imazhet dhe videot që po publikonte dukej mjaft e lumtur, shkruan lajmi.net.

Por duket se këngëtarja ishte vetëm fizikisht në Mauritius pasi mendjen e kishte tek i biri Tiani për të cilin ka shumë mall.

Çaste më parë Tuna publikoi një imazh të ëmbël të djalit dhe në foto ia la mbishkrimin “Më mungon, beba jem” duke i bashkëngjitur edhe një ‘emoji’ të zemrës. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS