Turqi – Shqipëri, çmim i lirë i biletave për tifozët shqiptarë

Turqi – Shqipëri, çmim i lirë i biletave për tifozët shqiptarë

10:23 |

Foto: LSA

Biletat për ndeshjen Turqi-Shqipëri, do të fillojnë të shiten në datën 4 tetor në dyqanin e FSHF-së.

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë të interesuarit se biletat e ndeshjes eliminatore të EURO 2020, Turqi-Shqipëri, do të fillojnë të shiten në datën 4 tetor në dyqanin e FSHF-së.

Kjo përballje e kuqezinjve do të zhvillohet në datën 11 tetor 2019, ora 20:45.  Bileta kushton 700 lekë (rreth 6 euro) dhe një person mund të blejë deri në 5 bileta.

I ngjajshëm

Për blerjen e çdo bilete duhet të jepen të dhënat e mbajtësit të biletës si : emër/mbiemër/nr pasaporte. Sektori i tifozëve shqiptarë është ai me ngjyrë lejla (vjollcë).

Më poshtë është pasqyruar harta e stadiumit “Şükrü Saracoğlu” në Stamboll:

autor: Lajmi.net

10:26 |

TAGS