U kap në makinë me armë, Fjolla Morina 4 ditë më parë mori dhuratë nga i dashuri ‘Audi Q7’

U kap në makinë me armë, Fjolla Morina 4 ditë më parë mori dhuratë nga i dashuri ‘Audi Q7’

Paraditen e sotme këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina u arrestua në Morinë pasi në çantën e saj është gjetur një armë zjarri. Këngëtarja po hynte në Shqipëri me makinën e saj tip Audi Q7.Mësohet se në pikën kufitare, gjatë kontrolleve të shtuara dhe analizës së riskut, ka kaluar për kontroll të imtësishëm në vijën e dytë një automjet tip “Audi”, që drejtohej nga këngëtarja.Kujtojmë që pak ditë më parë 34-vjecari publikoi një video të momentit kur surprizohet nga një mashkull, i cili i bën dhuratë një makinë “Audi Q7”.Nuk dihet ende kush ka qenë personi që i ka dhuruar këngëtares këtë makinë luksoze pasi kjo e fundit ka qenë shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj personale.

Por së bashku me të është arrestuar dhe një mashkull i cili nuk dihet ende çfarë lidhje ka me kengëtaren.Fjolla Morina njihet për jetën e saj luksoze që e promovon në rrjetet sociale. Hajt për hajër, ta gëzosh”- dëgjohet ai duke thënë. Ndërsa i kërkon të ndezë makinën: “Pse nuk i provove çelësat?” Nuk jam gati,”- i kthehet ajo e emocionuar. Ajo nuk zbuloi identitetin e mashkullit misterioz, që mesa duket është partneri i saj.

TAGS