U përfol se është ndarë nga Tuna, reagon për herë të parë Patrisi

U përfol se është ndarë nga Tuna, reagon për herë të parë Patrisi
Tash esht Koha

Çifti i njohur i showbiz-it Tuna dhe Patris kanë qënë në qendër të vëmendjes së mediave pasi prej kohësh përflitet se i kanë dhënë fund martesës së tyre. Kjo për arsye se këngëtarja hoqi mbiemrin “Berisha” në “Instagram´´ dhe dyshja hoqën njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

I ftuar në emisionin “Një kafe me Labin” së bashku me Robert Berishën, Patrisi i dha fund thashethemeve që qarkullonin në media dhe rrjete sociale.  Patrisi ka treguar se nuk është ndarë nga Tuna dhe se nëse do ndahej do e bënte publike.

“Patjetër që vazhdoj të jem me Tunën, në momentin që nuk do jem edhe unë do ta bëj shumë publike se nuk është asgjë”, është shprehur Patrisi.

Po ashtu ai ka përmendur dhe pjesën e mbiemrit “Berisha” që u hoq nga Instagrami Tunës:

“Mbiemrin nga Instagrami e ka hequr menaxheri, ka lënë veç Tuna a si e kanë lënë, ku janë kapur, unë as nuk e kisha vënë re”, ka sqaruar Patrisi.

“Në momentin që ndahemi, ishalla e do Zoti kurrë mos të ndahen dy persona, por edhe nëse ndahen, nëse është për më mirë për çiftin dhe fëmijën, më mirë është m’u nda, ama në momentin që ndahemi do e bëjmë publike. Secili lufton për një lidhje të mirë po thashethemet nuk ndalen kurrë”, ka përfunduar ai.

Tash esht Koha
TAGS