U tha se janë ndarë, Dajana kapet mat me boksierin e njohur

U tha se janë ndarë, Dajana kapet mat me boksierin e njohur
Tash esht Koha

Moderatorja Dajana Shabani është komentuar shumë për jetën private, ndonëse kjo dhe për faktin se moderatorja është përpjekur ta mbajë larg medias jetën private.

Prej disa kohësh, moderatorja është në një lidhje me boksierin, Kamer Maloku.

Mirëpo, së fundmi u përfol se dyshja është ndarë. Dyshimet janë shtur akoma më shumë, për faktin se moderatorja nuk ka postuar më foto me boksierin e për më tepër nuk e ka përmendur atë.

Mirëpo agjenti i emisionit “Thumb on”, ka treguar se së fundmi i ka kapur çiftin duke u puthur në një prej ambienteve në kryeqytet. Kjo tregon se Dajana dhe Kameri janë bashkë dhe më të lumtur se kurrë.

Tash esht Koha
TAGS