Urimi i Encës me rastin e Pashkëve

Urimi i Encës me rastin e Pashkëve

Enca Haxhia përmes një postimi, ka uruar Pashkët ortodokse.

Enca Haxhia ka shfrytëzuar rrjetin social Instagram për t’i uruar besimtarët ortodoksë me rastin e Pashkëve, shkruan lajmi.net.

Në urimin e saj, këngëtarja shkruan “Gezuar Pashket. Ju uroj mbaresi, shendet, lumturi dhe paqe!”.

Për ndryshe, pas baladës së fundit, Enca Haxhia ka paralajmëruar disa projekte të reja, të cilat kësaj radhe do të jenë ritmike. /Lajmi.net/

TAGS