Urimi i Mozzik për Ditën e Pavarësisë së Zvicrës

Urimi i Mozzik për Ditën e Pavarësisë së Zvicrës

12:13 |

Mozzik ka uruar Ditën e Pavarësisë së Zvicrës.

Mozzik,  tash e një kohë është larguar nga Kosova për të jetuar në Zvicër, shkruan lajmi.net.

Ai ka krijuar jetë të re atje bashkë me partneren e tij Loredana si dhe vajzën Hana, ndërsa emri i tij tashmë njihet edhe në atë vend.

I ngjajshëm

Përmes një postimi në Instagram, reperi e ka uruar Zvicrën me rastin e Ditës së Pavarësisë.

“Urime ditëlindjen Zvicër”, është mbishkrimi që ai ia ka lënë fotos.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Mozzik është “Shqiptar”, këngë kjo në bashkëpunim me reperin Unikkatil, e cila u prit shumë mirë në publik. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

12:14 |

TAGS