Urimi prekës i Rihannës për ditëlindjen e nënës

Urimi prekës i Rihannës për ditëlindjen e nënës

Rihanna përmes një fotografie në Instagram, e uroi nënën me rastin e ditëlindjes.

Rihanna ka ndarë me ndjekësit një imazh në Instagram, përmes së cilit uroi nënën e saj, shkruan lajmi.net.

“Urime ditëlindjen për nënë time të bukur e të ëmbël. Faleminderit që më mësove se forca, dashuria, falja, sakrifica, puna e madhe, dhe të ndihmoni të tjerët në çfarëdo mënyre që mundeni … është ajo se si duket bukuria e vërtetë. Të dua dhe ju vlerësoj!
Faleminderit Zotit për zgjedhjen e kësaj qenie të mrekullueshme për të qenë nëna ime!”, ka shkruar këngëtarja.

Për ndryshe, Rihanna ka kohë që është orientuar më shumë në biznesin e saj me produktet e grimit, por në muzikë ka paralajmëruar një album të ri. /Lajmi.net/

TAGS