Uroi në shqip Dua Lipën, Chiara Ferragni na prezanton me mikeshën shqiptare që përktheu

Uroi në shqip Dua Lipën, Chiara Ferragni na prezanton me mikeshën shqiptare që përktheu

Lajmi Chiara Ferragni uroi në shqip ditëlindjen e Dua Lipës bëri xhiron e mediave shqiptare dhe jo vetëm. Të shumtë ishin ata që pyetën se nga e dinte shqipen blogerja e njohur.Por vetë Chiara e ka sqaruar ditën e sotme se urimi i saj në shqip, ishte përkthyer nga mikesha e saj shqiptare. Ashtu si shihet edhe në video vajza shqiptare dëgjohet të përshëndesë Duan në shqip.

TAGS