“Ushqim kinez”, projekti i ri muzikor nga Shaolin Gang

“Ushqim kinez”, projekti i ri muzikor nga Shaolin Gang
18:44 | 6 Shtator 2019

Shaolin Gang kanë publikuar këngën e re.

Shaolin Gang kanë lansuar projektin e tyre më të ri muzikor me titull “Ushqim Kinez”, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe, dyshja këngën e sollën vetëm në versionin audio, ndërsa për tekstin e saj u kujdesën vetë Blunt dhe Real.

Për muzikën u kujdes Benihana Boy, kurse  Mix/Masterin, Florent Boshnjaku.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Ushqim Kinez”, kënga më e re nga Blunt dhe Real, të cilët i njohim si Shaolin Gang. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS