Ushqimet e përpunuara që janë të mira për shëndetin tuaj

Kjo e bën ushqimin tonë më të lehtë të tretet, dhe po ashtu të ndiheni të ngopur për një kohë më të gjatë, transmeton Indeksonline.

Këto ushqime janë:

Gjalpi i kikirikut

Rrushi i tharë

Lëngu i portokallit

Peshku

Salca e domateve

Buka e thekrës

TAGS