Vajza e Eminem rrëmben vëmendjen e mediave me pozat në bikini

Vajza e Eminem rrëmben vëmendjen e mediave me pozat në bikini

Vajza e reperit, Eminem, i ka treguar rezultatet e paletrës duke pozuar para kamerës me bikini gjatë pushimeve në Hawaii.

Vajza e reperit Eminem, Hailie Scott Mathers, u bë e njohur për publikun pë shkak të famës së madhe dhe suksesit që ka arritur babai i saj, shkruan lajmi.net.

Sot ajo është ndër emrat më të komentuar në media në fokusin e së cilave është jeta e saj në përgjithësi. Së fundmi kanë shkruar rreth qëndrimit të saj në Hawaii, aty ku ka pozuar në bikini duke i treguar kështu format trupore.

Imazhet e publikuara nga Mirror sipas tyre janë realizuar gjatë pushimeve që po kalon në Hawaii. Në artikullin për të u theksua se Hailie ka arritur rezultate të mira pas ushtrimeve të vazhdueshme në palestër dhe se kockat e saj të barkut vihen re edhe në fotografi.

Hailia erdhi në jetë në vitin 1995 dhe prindërit e saj u martuar në 1999-tën, kështu duke divorcuar menjëherë pas dy vitesh.

Eminem ka shkruar shpesh tekste për vajzën e tij e cila sot është bërë 23 vjeçe./Lajmi.net/

TAGS