Vajza e Granit Xhakës bën 1 vjeç, futbollisti shpërndan foton e ëmbël

Vajza e Granit Xhakës bën 1 vjeç, futbollisti shpërndan foton e ëmbël

Një vit më parë, futbollisti Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër për herë të parë. Ato mirëpritën në jetë një vajzë, të cilën e quajtën Ayana.Sot vogëlushja feston 1-vjetorin dhe futbollisti i njohur nuk i ka fshehur dot emocionet. Ai ka postuar një foto të ëmbël të vogëlushes së tij.

“Gëzuar ditëlindjen princesha ime e bukur. Nuk mund ta besoj që u bëre 1 vjeç. Faleminderit që gjithmonë më bën të buzëqesh. Jam babai më i lumtur në botë prej teje”- shkruan Graniti krahas postimit.

TAGS