Vajzë apo djalë? Olta Gixhari zbulon gjininë e fëmijës që po pret të vijë në jetë (Foto)

Vajzë apo djalë? Olta Gixhari zbulon gjininë e fëmijës që po pret të vijë në jetë (Foto)

Aktorja Olta Gixhari e cila do të bëhet nënë për herë të parë së shpejti, ka shuar së fundmi dhe kuriozitetin e fansave të saj përsa i përket gjinisë së fëmijës. Me anë të një fotoje të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, aktoria zbuloi se do të bëhet nënë e një djali.Në foton në fjalë, ajo dhe partneri kishin kapur duart me njëri-tjetrin teksa mbanin një palë këpucë ngjyrë blu, duke zbuluar kështu edhe gjininë e bebushit. “Shiko kush po vjen! Djali ynë!”- shkruante ajo bashkangjitur fotos.

Kujtojmë se aktorja prej kohësh është shpërngulur tek partneri i saj në Spanjë.

TAGS