Vedat Bajrami takohet me aktorin turk Tolgahan Sayisman, ka disa fjalë

Vedat Bajrami takohet me aktorin turk Tolgahan Sayisman, ka disa fjalë
18:04 | 25 Shtator 2019

Foto: Instagram

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman, e ka vizituar sërish Kosovën.

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman, për të disatën herë po vjen në Kosovë, shkruan lajmi.net.

Ai sot është takuar me ministrin në detyrë, Kujtim Gashin, mirëpo gjatë vizitës së tij në Prizren, ‘Çënari’ është takuar edhe me emra të tjerë të njohur shqiptarë.

Ndër ta aktorin Vedat Bajrami i cili ka pozuar krah tij dhe i ka shkruar disa fjalë.

“Vizit në Prizren me ekipen e Filmit nga Turqia dhe Aktorin Turk me prejardhje shqiptare Tolgahan Sayisman @tsayisman Dhe Ministrin e Kultures Kujtim Gashi”, ka shkruar ai.

Tolgahan në Kosovë ka ardhur me gruan dhe djalin./Lajmi.net/

TAGS