Vëllai i Era Istrefi me ‘spllif’ në dorë, këngëtarja i bën video

Vëllai i Era Istrefi me ‘spllif’ në dorë, këngëtarja i bën video
Tash esht Koha
12:28 | 1 Nentor 2019

Marihuana është bërë substancë e pandashme nga të miturit në Kosovës.

Era Istrefi po bënte xhiro me veturë me vëllain Bledin dhe një mik të saj teksa, në videon e ndarë shohim Bledin me një cigare të marihuanës në dorë, shkruan lajmi.net.

Në videon ku këngëtarja dhe të pranishmit shihen duke u zbavitur në veturë nëse shikojmë me vëmendje në dorën e vëllait të vogël shohim një cigare kanabisi.

Substancë kjo shumë e konsumuar nga moshat e mitura në Kosovë. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS