Vera Ora kthehet në kohë, publikon foto në ‘lulet e rinisë’

Vera Ora kthehet në kohë, publikon foto në ‘lulet e rinisë’
Tash esht Koha

Nëna e Rita Orës e ka publikuar një foto nga koha kur ishte e re.

Nënën e Rita Orës, Verën, duket se e ka kapluar nostalgjia e kohës së vjetër pasi e ka publikuar një foto nga arkiva në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në foton e postuar Vera duket ndryshe nga sot, po ashtu ngjyrën e flokëve nuk e ka të bardhë.

“E re dhe e lirë”, ka shkruar ajo pranë postimit të imazhit në të cilin duket me shumë stil./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS