Vesa Luma ndan një video emocionuese nga takimi i Big Bastës me të birin

Vesa Luma ndan një video emocionuese nga takimi i Big Bastës me të birin

13:08 |

Vesa Luma ka publikuar një video shumë të veçantë nga takimi babë e birë.

Vesa Luma dimë se është duke vazhduar lidhjen bashkëshortore me Big Bastën në largësi pasi këngëtari vazhdon të jetoj në Zelandën e Re për çështje pune, shkruan lajmi.net.

Orë më parë këngëtarja e dashur për publikun ka ndarë një video shumë emocionuese në Instagram, ku shihet takimi i Lianit me babain e tij Big Bastën në aeroport.

I ngjajshëm

Edhe pse jetojnë larg njëri tjetrit Vesa dhe këngëtari nga Shqipëria vazhdojnë të mbajnë dashurinë e ‘ngrohtë’ si në ditët e para të lidhjes. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

13:24 |

TAGS