Vetvritet një 32 vjeçar nga Malisheva, Prokuroria jep detaje

Vetvritet një 32 vjeçar nga Malisheva, Prokuroria jep detaje

Sot rreth orës 07:00 të mëngjesit, Prokuroria e Gjakovës ka pranuar informatën se në fshatin Senikë, Komuna e Malishevës, është gjetur një trup i pa jetë.

Sipas njoftimit të Prokurorisë i ndjeri S.Z., 32 vjeç dyshohet se ka kryer vetëvrasje me armë zjarri, dhe i njëjti është gjetur në afërsi të shtëpisë nga babai i tij.

Prokurori i Shtetit ka dalë menjëherë në dy vendet e ngjarjes, dhe me urdhër të tij, dy trupat e pa jetë, janë dërguar për autopsi, në Institutin e Mjekësisë Ligjore./Telegrafi/

TAGS