Video e Tolgahan me vogëlushin në krahë do ua rrëmbejë zemrën

Video e Tolgahan me vogëlushin në krahë do ua rrëmbejë zemrën

20:44 |

Tolgahan Sayisman ka publikuar një video të ëmbël.

Tolgahan Sayisman ka ndarë me ndjekësit një video, përmes së cilës tregoi se po e shijon në maksimum atësinë, shkruan lajmi.net.

Aktori po e mbante djalin, Efehan në krahë, teksa po freskohej në një kënd të kopshtit të shtëpisë së tij, e në sfond po e shoqëronte një muzikë.

I ngjajshëm

Për ndryshe, vogëlushi Efehan është fëmija i parë i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

20:44 |

TAGS