Video/ Enca publikon video duke bërë Twerk, i kthehen ndjekësit: Ndale veten se është Ramazan

Video/ Enca publikon video duke bërë Twerk, i kthehen ndjekësit: Ndale veten se është Ramazan
Tash esht Koha

Këngëtarja Enca Haxhia është një ndër emrat më të përfolur në media, për shkak të fotove apo video-ve provokuese që poston në rrjetet sociale.

Së fundmi ,Enca  ka ndezur rrjetin me një video, ku shfaqet  e veshur me një kostum rozë pas trupit, teksa tregon të pasmet e kthyer me kurriz nga kamera dhe bën Twerk. “A nuk ju degjohet dhe ju sikur thote “O me rafte pikaaa, Evaa” ”, shkruan Enca përkrah fotos duke iu referuar këngës në sfond.

View this post on Instagram

A nuk ju degjohet dhe ju sikur thote “O me rafte pikaaa, Evaa” ?

A post shared by ENCA (@enca) on

Nuk kan munguar komentet e shumta nga ndjekësit të cilët i kanë kujtuar se është Ramazan dhe duhet ta ndalë veten.  “Nale veten oj motër se është Ramazan”, i shkruan dikush ndërsa disa komentues i kujtojnë se është në zi për vdekjen e të atit.

Tash esht Koha
TAGS