VIDEO INTERVISTË| Ziadin Sela: Ali Ahmeti do t’i humb zgjedhjet si Kadri Veseli në Kosovë! Ky është programi jonë i fitores

VIDEO INTERVISTË| Ziadin Sela: Ali Ahmeti do t’i humb zgjedhjet si Kadri Veseli në Kosovë! Ky është programi jonë i fitores
Tash esht Koha

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ekskluzivisht për emisionin “Target” nga Emad Mehmeti në #Almakos, ka folur për sjelljen e ish – kryeministrit Zoran Zaev ndaj tij, natën e errët të 27 Prillit në Kuvend, pse i ikë debatit kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti me të, si e sheh fushatën e BDI-së, por edhe cili është programi i ASH-AAA.

◾ A është bër “pishman” Ziadin Sela që i bëri qeverinë Zoran Zaevit?
◾ Kriminelët e 27 Prillit u amnestuan, po me shqiptarët e pafajshëm që ndodhen burgjeve çka ndodh?
◾ A ka Ziadin Sela informacione konkrete se Ali Ahmeti e “lejoi” tentim vrasjen e tij në Kuvend natën e kobshme të 27 Prill?
◾ BDI në fushatë thirret në kërkim të drejtësisë si e sheh Sela këtë?
◾ Pse Ali Ahmeti i ikë debatit me Ziadin Selën?
◾ Pse duhet ta votojnë shqiptarët koalicionin ASH-AAA?
◾ Mërgimtarët a do vijnë të votojnë në zgjedhjet parlamentare?
◾ A ka Korona Virusa në politikën shqiptare dhe kush janë ata?

Për këto dhe shumë të tjera flet ekskluzivisht për emisionin “Target” në #Almakos, kryetari i ASH-së, Ziadin Sela. Shikojeni intervistën e plotë më poshtë:

Tash esht Koha