VIDEO/ Menduh Thaçi: Sulejman Rexhepi s’ka lidhje me muslimanizmin, por me krimin dhe korrupsionin

VIDEO/ Menduh Thaçi: Sulejman Rexhepi s’ka lidhje me muslimanizmin, por me krimin dhe korrupsionin

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ekskluzivisht për emisionin “Target” nga Emad Mehmeti, pak çaste para fillimit të heshtjes parazgjedhore presidenciale për herë të parë flet hapur se si erdhi deri te përçarja e PDSH-së me Ziadin Selën, si i ka realisht ai raportet me Ali Ahmetin, pse u acarua fjalori me Blerim Rekën, për mendimet e tij rreth Stevo Pendarovskit, por edhe bashkëpunimin e eventual të PDSH-së me partitë e tjera politike në vend.

◾ Çfarë raportesh ka Menduh Thaçi me kreun e BFI-së Sulejman Rexhepin? Ja përgjigja e Thaçit.