VIDEO/ “Qytetari digjital” a e informon Sali Berishën edhe për krimin dhe korrupsionin e politikanëve në Maqedoni dhe Kosovë? Ja përgjigja e tij

Sot në emisionin “Target” nga Emad Mehmeti, i cili transmetohet në Almakos, i ftuar është ish – lideri historik i PD-së, Sali Berisha.

“Qytetari digjital” a e informon Sali Berishën edhe për krimin dhe korrupsionin e politikanëve në Maqedoni dhe Kosovë?

Ndiqeni më poshtë përgjigjen e Sali Berishës.